Výzva č. 1

Už jste někdy s rodiči koukali na Masterchefa? A chtěli byste si to taky vyzkoušet? Hmmm, je to výzva!!! Ničeho se nebojte, moc dobře vím, že když chcete, jste všichni šikulky:-) a ještě to bude pro rodiče príma překvápko (ale pssst). O co půjde? Zkusíme vašim blízkým (mamka, taťka, ségra, brácha, babi, děda,…) společně připravit naprosto skvělou snídani, úplnou vitamínovou bombu, chcete? Tak já vám níž napíšu, co budete potřebovat, a až to dokončíte, můžete to vyfotit a poslat mi na mejlík. Těším se, Lucka.

1 bílý jogurt, müsli, chia semínka, oříšky, skořice, aspoň tři druhy ovoce

A začínáme:-D

Nejdřív si připrav větší misky.

Do misky dej 2 polévkové lžíce bílého jogurtu.

Přisyp müsli tak, aby jogurt nebyl vidět.

Teď chia semínka, nebo jakékoli oříšky, co máš rád.

Poprášíme skořicí, ale jen jemně.

To nejlepší, prošmejdi ledničku a vyber si ovoce, co máš rád, neboj se kombinovat, takže jablíčka, banány, jahody, hroznové víno, pomeranče – je to fakt na tobě – ty seš Masterchef!!!! Opatrně krájej na malé kousky, ještě jednou OPATRNĚ, protože ty prstíky budeš potřebovat ještě na VÝZVU č. 2. Mně už se sbíhají sliny, takže já si jdu sníst tu svou snídaňovou misku a vám držím pěsti, ať se to podaří. A případně na vaše fotky, nezapomeň druzinachotyne@seznam.cz.