Školní rok 2020/2021

Ahoj děti,

září uteklo jak voda v Nise a říjen se nám také chýlí ke konci. Jsem ráda, že jsme spolu za tuto dobu v družině zvládli spoustu hezkých činností. Pravidelně jsme navštěvovali zahradu, kde jste si mohli hrát a jezdit na koloběžkách. Někteří z vás si vyzkoušeli šití malých zvířátek z filcu (a musím uznat, že vám to vážně jde), jiní už bravurně ovládají luštění morseovky. I v tělocvičně jsme si užili legraci. Tančili jsme podle hudby (vzpomínáte na Ples příšer?), předváděli pantomimu ve dvojicích a hráli divadelní kus Červená Karkulka. Jsem zvědavá, kolik z vás se doma protáhne podle naší sestavy.

Naším prvním společným dílem byly slunečnice. Technika: prašné křídy, Herkules.

Dalším zářijovým počinem byly krásné obrázky, vytvořené níťovou technikou akrylovými barvami.

Domů jste si odnesli sádrová srdíčka, zdobená vlastními motivy.

Blížící se Halloween jsme si připomněli obrázky dýní. Technika: černá tuš, prašné křídy.

Zdravím vás, mějte se co nejlépe.

Lucka Lövlová, školní družina