Na Vílu Nisu dětem přiletěly bonbony a nám přistálo v pokladničce 4.170 Kč ze stánku. Moc děkujeme!
Na Zahradní slavnosti se nám sešlo ze vstupného, tomboly a bufetu celkem 15.749 Kč. Velmi děkujeme!
Výtěžky používáme na nákup materiálu na nové výrobky, přispíváme na třídní akce, výlety, pořizujeme do tříd hračky, které si děti samy vyberou a kupujeme některé odměny. Za všechny Vaše příspěvky děkujeme a přejeme Vám pěkné prázdniny.

