Dotazníkové šetření Kalibro

Vážení rodiče,

víme, že v současné době máte mnoho jiných starostí nejen se školou a distanční výukou. Přesto Vás chci požádat o vyplnění krátkého dotazníku, který jsme si objednali u společnosti Kalibro.

Tedy Vás a Vaše děti. Vypadá to, že jsme teprve v polovině domácího vzdělávání a máme tedy ještě možnost a čas lecos změnit. Se žáky 5. a 4. ročníku jsme v každodenním osobním kontaktu, ale od ostatních žáků a vlastně všech rodičů zpětnou vazbu nemáme. Pomozte nám tedy vyplněním anonymních dotazníků, abychom Vám případně mohli práci zjednodušit. Mladším dětem prosím pomozte, starší to jistě zvládnou stejně dobře jako páťáci – ti už mají vyplněno. Všichni rodiče dnes nebo zítra dostanou do svých e-mailů odkazy na dotazník rodičovský a žákovský.

Předem děkujeme